Justyna Kurowska | fot. Onet.pl

Justyna Kurowska, zwyciężczyni „Kawalera do wzięcia”: „Jestem więźniem swojego ciała”

Miała przed sobą wiele pla­nów, ale w tyle głowy cały czas pa­li­ła się czer­wo­na lamp­ka, że może być ob­cią­żo­na ge­ne­tycz­ną cho­ro­bą. Zdro­wot­na bomba wy­bu­chła, gdy naj­mniej się tego spo­dzie­wa­ła. – Atak­sja za­bie­ra mi po­wo­li całe życie – mówi Ju­sty­na Ku­row­ska, która w 2003 roku wy­gra­ła pro­gram „Ka­wa­ler do wzię­cia”. Dla­cze­go mimo że po­ko­na­ła 25 uczest­ni­czek, ty­tu­ło­wy ka­wa­ler nie oka­zał się jej księ­ciem na bia­łym ru­ma­ku? Czy 33-let­nia Ju­sty­na za­ak­cep­to­wa­ła swój obec­ny stan zdro­wia? Czytaj

Justyna Kurowska | fot. cb.szczecin.pl

Trwa akcja pomocy na rzecz Justyny Kurowskiej

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum organizuje pomoc dla uczestniczki „Kawalera do wzięcia” Justyny Kurowskiej, która cierpi na ataksję rdzeniowo-móżdżkową – chorobę genetyczną w bardzo szybkim tempie wyniszczającą układ nerwowy, powodującą zaburzenia równowagi, niewyraźną mowę, ale również odbierającą umiejętność wykonania najprostszych czynności. Czytaj

Iza Mika: lubi ostrą jazdę

Iza Mika – znana z „Kawalera do wzięcia” oraz z „Tańca z Gwiazdami”, straciła prawo jazdy za zbyt szybką jazdę samochodem.

Policja kilkakrotnie wlepiała jej mandat za przekraczanie prędkości, a w końcu zabrała dokumenty. Iza musiała więc ponownie zdawać egzaminy. „Na szczęście zdałam i znów mogę jeździć samochodem. Już taka jestem: trudno mnie dogonić, a jeszcze trudniej zatrzymać” – powiedziała Iza „Super Expressowi”. Tancerka uwielbia szybką jazdę samochodem, bo jak twierdzi, to dla niej sposób na odprężenie. „Taki mały rajdowiec ze mnie. Znajomi twierdzą nawet, że jeżdżę jak facet” – mówi.

[Super Express]

Iza Mika zatańczy z gwiazdami

Iza Mika – jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek reality show „Kawaler do wzięcia”, powraca w wielkim stylu na wizję. Tym razem pokaże się jako instruktorka tańca i partnerka Michała Milowicza.

Czy i tu będzie łamać męskie serca, jak było to w programie „Kawaler do wzięcia”, gdzie na prośbę tytułowego bohatera zmieniono zasady i Iza Mika mogła powrócić do gry, mimo wcześniejszej eliminacji? Przekonamy się o tym już 10 września, gdy wystartuje czwarta edycja hitu TVN – „Taniec z Gwiazdami”.

Powtórki „Kawalera do wzięcia” w TVNsiedem

Już od 17 czerwca na antenie TVNsiedem będzie można śledzić powtórki reality show „Kawaler do wzięcia”, który miał swoją premierę jesienią 2003 roku w TVN. Program będzie można oglądać w każdy piątek o 22:10. „Kawaler do wzięcia” to pochodzący z USA format, który osiągnął olbrzymi sukces na rynkach amerykańskim, włoskim i francuskim. Oryginalny tytuł reality show to „The Bachelor”. Główny bohater ma za zadanie spośród 25 kandydatek wybrać kobietę, która go zafascynuje i z którą, być może, będzie chciał związać swoją przyszłość. Polska edycja „Kawalera” została zrealizowana w egzotycznej scenerii Republiki Południowej Afryki. Program prowadzi Krzysztof Banaszyk, aktor teatralny i filmowy. Warto wspomnieć, że w reality show występują między innymi: Maja Kotarska, Iza Grodecka i Ramona Snarska, które później wzięły udział w czwartej edycji „Baru”.

„Bar 5”: uroczyste otwarcie Baru

Koncert Braci Cugowskich uświetnił galę otwarcia Baru – miejsca pracy uczestników polsatowskiego reality show. Tydzień po starcie piątej edycji widowiska, oficjalnie otwarto pub przy ulicy Księcia Witolda we Wrocławiu. Na imprezę zaproszono uczestników innych reality shows. Pojawili się między innymi: Agnieszka Frykowska (znana z programów: „Big Brother 3: Bitwa”, „Bar 3” i „Bar 4”), Aldek Margol („Bar 3” i „Bar 4”), Eric Alira („Bar 2”), Izabela Grodecka („Kawaler do wzięcia”, „Bar 4”), Joanna Michalik („Bar 4”), Klaudiusz Sevković („Big Brother”, „Bar 4”), Piotr Gulczyński („Big Brother”, „Bar 4”), Piotr Targowski („Bar 4”) oraz Sebastian Starosta („Bar 4”). Wszystko rozpoczęło się po południu na Wrocławskim Rynku. Uczestnicy „Baru 5 – VIP” podczas ulicznego happeningu zachęcali do odwiedzania Baru. Główna impreza rozpoczęła się w klubie o godzinie 20:00. Prowadzili ją Róża i Bartek M. Za przebieg konkursów z udziałem gości odpowiadał Witek. Jedną z nagród była na przykład kolacja w domu uczestników. W programie przewidziano pokazy Capoeiry i Break Dance oraz ponad godzinny koncert Braci Cugowskich.

Wystartował „Bar 5 – VIP”

Wczoraj w Polsacie rozpoczęła się piąta edycja „Baru”. 13 uczestników już od piątku mieszka w zupełnie odnowionym, luksusowym domu w Bielanach Wrocławskich. Również w piątek odbyło się nagranie Gali Otwarcia, którą można było obejrzeć w sobotę o godzinie 20:30. Program rozpoczął Michał Wiśniewski. Znany piosenkarz na krótko przejął rolę prowadzącego – Krzysztofa Ibisza. „Tyle niespodzianek jakie pojawią się w 'Barze VIP’, nie znajdziecie w żadnym innym programie telewizyjnym. W naszym show pojawią się gwiazdy polskiej estrady, polityki, sportu i kultury” – ogłosił Michał Wiśniewski. Czytaj