Surprise Surprise

„Surprise Surprise” wraca na antenę

Stefano Terrazzino i Wojciech Błach w programie "Surprise Surprise" | fot. Polsat

Zawieszony po emisji pierwszego odcinka program rozrywkowy „Surprise Surprise” już w tym tygodniu wraca na antenę Polsatu. Polsat pokaże łącznie 8 odcinków produkcji.

Program „Surprise Surprise” zadebiutował na antenie Telewizji Polsat w sobotę, 12 marca, o godz. 20:05. Docelowo „Surprise Surprise” miał być nadawany co tydzień, jednak już kilka dni po emisji pierwszego odcinka Polsat zdecydował, że zawiesza emisję. Nieoficjalnie nadawca był niezadowolony z wyników oglądalności – według danych Nielsen Audience Measurement program obejrzało tylko 976 tys. widzów, a Polsat przegrał w tym czasie z głównymi konkurentami.

W marcu rzecznik prasowy Telewizji Polsat Tomasz Matwiejczuk powiedział, że kolejne odcinki formatu zostaną wyemitowane w innym terminie.

Show powróci na antenę stacji już w tym tygodniu. Nowe odcinki będzie można oglądać w czwartki o godz. 22:05. Polsat pokaże łącznie 8 odcinków. Powtórki nadawane będą w niedziele po godz. 16:00.

– W chwili marcowej premiery telewizyjnej nagrany i gotowy w całości do emisji był jeden odcinek show oraz elementy kolejnych odcinków – powiedziała w rozmowie z Wirtualne Media Alicja Czarnecka-Suls, dyrektor zarządzająca w Rochstar TV & Film Production.

– z racji swojej specyfiki program ten nie mógł być bowiem nagrywany liniowo. Polsat nie zrezygnował z emisji całego show po wyemitowaniu pierwszego odcinka, lecz sprawdzał, czy dzień i pora emisji jest dobra dla tego rodzaju programu. Okazało się, że nie i stąd decyzja o przeniesieniu show na okres wakacyjny. Jest to praktyka stosowana przez wielu nadawców w Polsce i często okazuje się skuteczna. Uważam osobiście, że ten program niesie ze sobą wiele wspaniałych emocji i mam nadzieję, że spodoba się widzom. Są to bowiem opowieści o zwykłych, wspaniałych ludziach, którzy są z natury dobrzy i zazwyczaj są zdziwieni, że ktoś im za to dziękuje – dodała.

Program „Surprise Surprise” prowadzą tancerz Stefano Terrazzino i aktor Wojciech Błach.

Producentem wykonawczym jest Rochstar.

Poprzedni artykułNastępny artykuł