Rolnik szuka żony 2

Krystyna z „Rolnik szuka żony 2” ma dziewczynę

Kadr z programu "Rolnik szuka żony 2" | fot. AKPA

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, jakoby Krystyna z drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” była w związku z kobietą. Uczestniczka programu w wywiadzie dla „Faktu” potwierdziła te pogłoski. – Od niedawna jestem z Dominiką – powiedziała.

Kadr z programu "Rolnik szuka żony 2" | fot. AKPA
Kadr z programu „Rolnik szuka żony 2” | fot. AKPA

Jakiś czas temu na profilu środowiska LGBT na Facebooku pojawiło się zdjęcie Krystyny z inną kobietą. Widać było, że panie darzą się sympatią. Podobno też widziane były w klubie „gay friendly”. Pojawiły się plotki, że Krystynę bardziej interesują kobiety niż mężczyźni.

– W mediach już kilka razy pojawiły się moje zdjęcia z różnymi koleżankami. Natomiast nie można wszystkich teorii traktować na poważnie. Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się: od niedawna jestem z Dominiką – wyznała uczestniczka programu w rozmowie z „Faktem”.

Krystyna dodała też, że kobiety zawsze jej się podobały, jednak swoją orientację uświadomiła sobie dopiero kilka miesięcy temu. – Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą – zdradziła.

Uczestniczka „Rolnika szuka żony” w rozmowie z dziennikiem powiedziała też, że nie obawia się negatywnych opinii na swój temat i że we wszystkim wspierają ją najbliżsi. – Spodziewam się obraźliwych lub agresywnych komentarzy ze strony fanów programu, ale przynależność do tej czy innej orientacji nie jest kaprysem. Czuję się szczęśliwa, spełniona i chyba to jest najważniejsze – powiedziała.

Z nową miłością Krystynę połączyła wspólna koleżanka, która obie panie wysłała na tę samą imprezę.

Relacja kobiet – jak same przyznają – rozwija się szybko. Obie panie zdecydowały razem zamieszkać. – To potoczyło się troszkę poza nami. Od samego początku widywałyśmy się bardzo często. Świetnie czujemy się w swoim towarzystwie i jak to bywa na samym początku – ciągle było nam siebie mało. Po każdej, nawet najbardziej urokliwej randce, przychodziła noc i trzeba było się rozstać. Nawet po najsłodszym „do jutra” na pożegnanie, każda z nas odczuwała tęsknotę – opowiada Krystyna.

Krystyna wzięła udział w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. Była kandydatką Roberta Filochowskiego, jednak po zakończeniu programu związała się z Kubą Kordim. Związek nie przetrwał, co na początku lutego Krystyna ogłosiła na Facebooku. „W dniu dzisiejszym kończy się kolejny rozdział mojego życia. Są ludzie ważni i ważniejsi. Pamiętajmy, że życie jest krótkie! Nie marnujmy go na chamskich ludzi i nieuczciwe zachowania. Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a przyjaciółki zostają!” – napisała wówczas Krystyna.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł