Celebrity shows

Rusza reality show z celebrytami „Celebrity Salon”

Logo Polsat Cafe

W czwartek, 21 kwietnia Polsat Cafe pokaże pierwszy odcinek nowego reality show „Celebrity Salon”, w którym celebryci będą wykonywać zabiegi kosmetyczne. W programie wystąpią m.in. Mikołaj Krawczyk, Ewa Pacuła i Michał Kwiatkowski.

Logo Polsat Cafe
Logo Polsat Cafe

Uczestnicy „Celebrity Salon” będą musieli nauczyć się wykonywania zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich i upiększających, by później wykorzystać nabyte umiejętności w pracy z klientami. Na czas realizacji programu celebryci zamieszkali w hotelu, w którym pracowali.

W show wystąpi sześć osób znanych z polskiego show biznesu – modelka Ewa Pacuła, aktor Mikołaj Krawczyk, tancerz i aktor Leszek Stanek, wokalista Michał Kwiatkowski oraz aktorki Urszula Dębska i Sylwia Juszczak.

Gospodynią programu została tancerka i aktorka Dorota Czaja-Bilska, a uczestników oceniać będzie ekspert rynku beauty – fryzjer Paolo Riccio.

„Celebrity Salon” jest oparty na międzynarodowym formacie o tym samym tytule. Show zrealizowano m.in. w Irlandii. Producentem programu jest Besta Studio.

Show będzie emitowany w czwartki o godz. 21:00, począwszy od 21 kwietnia na antenie Polsat Cafe.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł