You Can Dance 9

„You Can Dance” bez Kingi Rusin. Maciej Florek i Ida Nowakowska w jury

Jury programu You Can Dance | fot. TVN

Maciej Florek i Ida Nowakowska zostaną nowymi jurorami w dziewiątej edycji show „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Ze składu jurorskiego zniknie natomiast Kinga Rusin. Program trafi na antenę TVN wiosną przyszłego roku.

Jury programu You Can Dance | fot. TVN
Jury programu You Can Dance | fot. TVN

W dziewiątej edycji formatu skład jury ma zostać rozszerzony do czterech osób. Jurorami pozostaną Agustin Equrolla i Michał Piróg, a dołączą do nich Maciej „Gleba” Florek (zwycięzca pierwszej edycji) oraz Ida Nowakowska (zdobywczyni 9 miejsca w pierwszej edycji).

Florek i Nowakowska po udziale w „You Can Dance” oboje kontynuowali karierę taneczną. Maciej Florek jest choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Ida Nowakowska uczyła się tańca, śpiewu i aktorstwa w kilku prestiżowych szkołach na świecie.

Kinga Rusin, która była jurorką w poprzednich edycjach tanecznego show, pożegnała się z programem. Wiosną w TVN będzie ona gospodynią nowej edycji reality show „Agent” z udziałem celebrytów. Prowadzącą „You Can Dance 9 ” pozostanie bez zmian Patricia Kazadi.

Na początku stycznia przyszłego roku odbędzie się ostatni pre-casting do programu. Format trafi na antenę TVN wiosną przyszłego roku.

Producentem i licencjodawcą „You Can Dance 9” firma Endemol Polska, a za realizacją odpowiada Golden Media Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł