Agent: Gwiazdy

TVN o „Agencie” z udziałem celebrytów: „To krok do przodu”

Kinga Rusin jako prowadząca You Can Dance | Foto: MW Media

Telewizja TVN wiosną przyszłego roku pokaże nową edycję „Agenta”. Jednak zamiast zwykłych uczestników w show zobaczymy gwiazdy. – Chcemy zrobić krok do przodu – mówi Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.

Kinga Rusin jako prowadząca You Can Dance | Foto: MW Media
Kinga Rusin jako prowadząca You Can Dance | Foto: MW Media

Czaja przypomina, że stacja cały czas podkreślała, iż „Agent” znajduje się w kręgu jej zainteresowania. Po raz ostatni program emitowany był w 2002 roku.

– „Agent” powstał jako format z normalnymi uczestnikami. Od tamtego czasu było jednak wiele tego typu programów. Wprowadzając edycję z gwiazdami, chcemy go urozmaicić. W wielu krajach taka wersja się sprawdziła. Tak było np. w Holandii – mówi Czaja.

W widowisku rywalizować będzie ze sobą 14 celebrytów (ich lista nie jest jeszcze znana). W rolę gospodyni wcieli się Kinga Rusin, która zastąpi Marcina Mellera, gospodarza trzech pierwszych edycji. – Kinga Rusin jest jedną z naszych czołowych gwiazd – uzasadnia Czaja.

Nie wiadomo jeszcze, czy w związku z pracą na planie „Agenta”, Rusin będzie mogła zasiąść w jury „You Can Dance”. – Nie ma jeszcze decyzji co do obsady tego programu – mówi wiceszef programowy TVN. Castingi do tanecznego show z udziałem jurorów nagrywane mają być zimą przyszłego roku, a realizacja „Agenta” przewidziana jest na styczeń. Program będzie realizowany w Republice Południowej Afryki.

TVN zdecydowała się powierzyć produkcję formatu „Agent” firmie Jake Vision, należącej do Jana Kępińskiego. W przeszłości Kępski pracował już wiele razy dla stacji TVN – był m.in. reżyserem „Tańca z Gwiazdami” oraz „Szymon Majewski Show”, a także głównym reżyserem „Dzień dobry TVN” czy „Big Brothera”. Spółka Jake Vision obecnie produkuje głównie programy dla Polsatu, realizuje m.in. takie formaty jak „Tylko Muzyka” czy „Hell’s Kitchen”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł