Hell's Kitchen 4

„Hell’s Kitchen” ze wzrostem widowni. Polsat wiceliderem rynku

Logo programu Hell's Kitchen

Czwartą edycję reality show „Hell’s Kitchen” ogląda średnio 1,59 mln osób – o 60 tys. widzów więcej, niż śledziło emitowaną rok temu drugą odsłonę widowiska. W czasie emisji formatu Polsat zajmuje drugie miejsce w rynku, przegrywając tylko z TVP2.

Logo programu Hell's Kitchen
Logo programu Hell’s Kitchen

„Hell’s Kitchen 4” można oglądać w Polsacie we wtorki o godz. 20:05, począwszy od 8 września. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że po trzech odcinkach średnia oglądalność czwartej edycji wyniosła 1,59 mln widzów. Przełożyło się to na 10,11 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 15,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

W analizowanym okresie największą popularnością cieszył się trzeci odcinek programu. Zgromadził on przed telewizorami 1,71 mln oglądających.

Dla porównania, emitowana jesienią 2014 roku druga edycja show po trzech odcinkach gromadziła o 60 tys. widzów mniej – 1,53 mln oglądających, co przełożyło się na 9,68 proc. udziału w grupie 4+ oraz 14,78 proc. w grupie 16-49.

Polsat w czasie emisji „Hell’s Kitchen” zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest Dwójka emitująca „Barwy szczęścia” i „M jak miłość”, co przekłada się na 32,06 proc. udziału. Gorzej od Polsatu wypadają TVN („Na Wspólnej”, „Wesołowska i mediatorzy” i „Ten moment”; 9,10 proc.) i TVP1 (kroniki sportowe, „Pogoda” oraz filmy fabularne; 7,55 proc. udziału). Taka sama jest kolejność stacji wśród widzów w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł