Warsaw Shore

„The Trybsons” o życiu Elizy i Trybsona z „Warsaw Shore” w MTV Polska

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

MTV Polska wyemituje cykl „The Trybsons”, opowiadający o związku Elizy Wesołowskiej i Pawła „Trybsona” Trybały. – Od wielu miesięcy dokumentują dla nas swoje życie, to bardzo autentyczne – mówi Jerzy Dzięgielewski, product & portfolio director w Viacom International Media Networks Poland.

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Cykl „Warsaw Shore – The Trybsons” jest spin-offem formatu „Warsaw Shore”. Na razie zrealizowano dwa odcinki, które widzowie obejrzą przed premierą letniej serii „Summer Camp”. Każdy odcinek składać się będzie z części archiwalnej, prezentującej losy uczestników pierwszej edycji „Warsaw Shore”, oraz materiały dokumentujące życie pary – od ciąży Elizy, przez narodziny córki, aż po gościnny udział w trzeciej edycji. W programie pojawią się również inni uczestnicy „Warsaw Shore”.

– Widzowie zobaczą jak wygląda życie po „Warsaw Shore”. Nasi bohaterowie od wielu miesięcy dokumentują dla nas swoją codzienność. Nie są profesjonalistami, ale ma to swój walor i jest autentyczne. Po raz pierwszy w programie zaprezentowana zostanie ich córka Victoria – wyjaśnia Dzięgielewski.

Eliza i Trybson występowali w pierwszej edycji „Warsaw Shore”. Przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego sezonu okazało się, że nie mogą w nim wystąpić, ponieważ spodziewają się dziecka. To właśnie wtedy MTV podjęła decyzję o realizacji spin-offu z ich udziałem.

Warto dodać, że para chwaliła się tym projektem już w maju 2014 roku w programie Kuby Wojewódzkiego.

Program zostanie wyemitowany na antenie MTV w niedziele 27 września i 4 października o godz. 23:00.

MTV nie zdecydowała jeszcze, czy będzie kontynuować cykl „The Trybsons”. Decyzja w tej sprawie zależy od wyników oglądalności odcinków specjalnych.

„The Trybsons” przypomina reality show „Snooki & Jwoww”, który zadebiutował na antenie amerykańskiego MTV w 2012 roku. Występowały w nim Nicole „Snooki” Polizzi i Jennifer „JWoww” Farley – uczestniczki formatu „Jersey Shore”. W programie bohaterki starają się zamknąć etap imprezowego życia i wejść w dorosłość: zaręczają się ze swoimi partnerami, a jedna z nich spodziewa się dziecka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł