Dokumentalne, Najgorszy polski kierowca

TTV pokaże nowe edycje programów „Usterka” i „Najgorszy polski kierowca” oraz nowe reality shows

Logo stacji TTV

Kanał TTV jesienią wprowadzi na antenę nowe sezony programów „Usterka” i „Najgorszy polski kierowca”. Nie zabraknie także nowych programów reality show.

Logo stacji TTV
Logo stacji TTV

W programie „Najgorszy polski kierowca” ponownie wezmą udział osoby, które nie za dobrze jeżdżą samochodem. W każdym odcinku wystąpią trzy pary złożone z kierowcy oraz towarzyszącej mu osoby w roli pilota, które za kółkiem będą musiały wykonać różne zadania. Dwójka najlepszych par otrzyma na własność auta, którymi jechała. Natomiast samochód najsłabszego duetu zostanie zniszczony przez prowadzącą Aleksandrę Kutz.

Reality show jest oparty na brytyjskim formacie „Worst Driver”. Kanał TTV będzie emitować go w soboty o godz. 22:00, począwszy od 5 września.

Na antenę TTV powróci także z nowym sezonem „Usterka”. Nie zabraknie też nowych pozycji programowych.

Późną jesienią zadebiutuje program „Najlepszy w mieście”, w którym widzowie będą śledzić rywalizację trzech specjalistów z jednej branży (np. fryzjerów, nauczycieli tańca czy florystów) i z jednego miasta. Oceniać będą ich klienci. Fachowcy ocenią się też nawzajem.

Jesienią odświeżony zostanie program „Handlarze”, który zyska podtytuł „Na zlecenie”. Hubert Urbański w każdym odcinku przyprowadzać będzie zleceniodawcę, który postawi przed uczestnikami reality show nietypowe zadanie. W nowej edycji pojawią się nowi bohaterowie: Piotr i jego ojciec Wacław, a także Renata i Patrycja.

TTV pokaże też program „Komornicy”, który będzie zapisem pracy tytułowych komorników. Widzowie będą świadkami autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji komorniczych. Emisja będzie miała miejsce w poniedziałki o godz. 21:10, począwszy od 7 września.

W jesiennej ramówce zabraknie fryzjerskiego reality show „Ostre cięcie” – program ma powrócić na antenę w przyszłym roku.

Spośród pozycji zagranicznych na antenie TTV pojawią się m.in. „Wakacyjne koszmary Gordona Ramseya”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł