Z „Najgorszego polskiego kierowcy” w „Nie-dzielnego kierowcę”

Reality show „Najgorszy polski kierowca”, emitowany od jesieni ubiegłego roku w telewizji Puls, doczeka się trzeciej edycji. Tym razem widowisko nosić będzie tytuł „Nie-dzielny kierowca”.

Przypomnijmy, że program opiera się na licencji brytyjskiego „Britan’s Worst Driver”. Format polega na podszkoleniu umiejętności kilku słabych kierowców. Po każdym odcinku odpada jedna osoba, która zrobiła największe postępy, w nagrodę otrzymując samochód. Zawodnik, który jako ostatni zostanie na placu boju okrzyknięty zostaje mianem najgorszego kierowcy.

Trzecia edycja programu zagości tej jesieni na antenie telewizji Puls.

„Najgorszy polski kierowca” od 1 listopada

1 listopada w TV Puls wystartuje nowy reality show „Najgorszy Polski Kierowca”. Uczestników widowiska czeka seria testów, które zdemaskują nieodpowiednie nawyki, luki w technicznych umiejętnościach, a także psychiczną niemoc.

Ci, którzy otrzymają najlepsze oceny od jurorów, opuszczą program z nagrodą. W ostatnim odcinku trzej kierowcy będą walczyć o tytuł „Najgorszego kierowcy” oraz nagrodę główną. Zaplanowano 16 odcinków projektu. Widowisko poprowadzi Stefan Friedman, a produkcją zajmie się Mastiff Media Polska.

„Najgorszy polski kierowca” emitowany będzie od 1 listopada, w każdy czwartek o 21:00.

Reality show wyłoni „Najgorszego polskiego kierowcę”

Tej jesieni w polskiej telewizji pojawi się reality show „Najgorszy polski kierowca”. Będzie to polska adaptacja brytyjskiego „Britan’s Worst Driver” – programu znanego widzom TVN Turbo pod tytułem: „Wyspiarze za kółkiem”.

Program polega na podszkoleniu umiejętności ośmiu słabych kierowców. Po każdym odcinku odpada jedna osoba, która zrobiła największe postępy, w nagrodę otrzymując samochód. Zawodnik, który jako ostatni zostanie na placu boju okrzyknięty zostaje mianem „najgorszego kierowcy”. Firma Mastiff Media Polska poszukuje obecnie uczestników. Nie ujawniono jeszcze w jakiej stacji będzie emitowany „Najgorszy polski kierowca”.

[Onet.pl]