The X Factor

Nieudany występ Polki w brytyjskim „The X Factor”

Adriana Deco w brytyjskim "The X Factor" | fot. YouTube

Mieszkająca w Londynie ilustratorka mody wzięła udział w przesłuchaniach do 12 brytyjskiej edycji show „The X Factor”. Niebanalny styl Adriany Krawcewicz zachwycił jurorów. Niestety, na tym komplementy się skończyły.

Adriana Deco w brytyjskim "The X Factor" | fot. YouTube
Adriana Deco w brytyjskim „The X Factor” | fot. YouTube

Adriana Krawcewicz ma 25 lat i od paru lat mieszka w Londynie. Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, w stolicy Wielkiej Brytanii kształciła się w kierunku ilustracji modowej na London College of Fashion. Moda to nie jej jedyna pasja – pisze też piosenki. Z powodzeniem – jak wyznała w materiale zapowiadającym występ – w wieku 17 lat utwór jej autorstwa (napisany w języku angielskim) zapewnił jej zwycięstwo w konkursie dla młodych twórców.

Ricie Orze bardzo spodobał się oryginalny styl polskiej aspirującej wokalistki, przedstawiającej się jako Adriana Deco. – Podoba mi się jak wyglądasz! – skomplementowała oryginalną stylizację brytyjska gwiazda.

Egzamin z dobrego pierwszego wrażenia Polka zdała na piątkę. Niestety, kiedy przyszła pora występu, miny jurorów zrzedły. Bardzo oryginalne wykonanie „Boogie Wonderland” grupy Earth, Wind & Fire nie przypadło do gustu czwórce jurorów.

– To było kompletne szaleństwo. Taniec, kapelusz – podsumował krótko słynący z ostrych komentarzy Simon Cowell.

Reszta jurorów ograniczyła się do odesłania Adriany z „nie”. Kiedy Polka zeszła ze sceny, Cowell dodał: – To chyba najgorsza rzecz jaką w życiu usłyszałem i zobaczyłem.

Ilustratorce mody nie udało się awansować do kolejnej rundy, ale jej występ nie przeszedł całkiem bez echa. Portal Huffingtonpost w zapowiedzi drugiego odcinka nowej edycji show umieścił występ Adriany w gronie „pięciu, których nie można przegapić”.

– Wystarczy jedno spojrzenie na Adrianę, by wiedzieć, że jest inna od reszty uczestników. Ma pewność siebie i wiarę we własne możliwości, bez których nie można wygrać „The X Factor”. Jej wygląd również odbiega od standardu – ocenił brytyjski portal.

[Plotek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł