The Voice of Poland 6

Szósta edycja „The Voice of Poland” bez Tomsona i Barona?

Jury programu The Voice | fot. TVP

Szykowana na jesień, nowa edycja „The Voice of Poland” przyniesie wiele zmian – te największe nastąpią w składzie jury. „Fakt” donosi, że producenci zdecydowali podziękować za dalszą współpracę również Tomsonowi i Baronowi.

Jury programu The Voice | fot. TVP
Jury programu The Voice | fot. TVP

O tym, że z show rozstają się Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska, wiadomo było tuż po zakończeniu 5 edycji. Edyta Górniak również miała zakończyć swoją przygodę z „The Voice of Poland”, jednak ostatnio pojawiły się doniesienia, że diva jednak dała się przekonać na udział w kolejnej odsłonie.

Tymczasem „Fakt” donosi, że z programem pożegnają się także Tomson i Baron z grupy Afromental.

Ulubieńcy publiczności podpadli podobno producentom show. – TVP jest oburzona tym, że Tomson, dotąd związany z telewizją publiczną, teraz poprowadzi SuperHit Festiwal w Polsacie. Zdecydowano, że taka nielojalność zasługuje na wyrzucenie z show. Uzgodniono też, że Baron nie udźwignie sam jurorowania w „The Voice”, więc również podziękowano mu – zdradza tabloidowi pracownik Polsatu.

„Fakt” twierdzi, że do grona potencjalnych następców jurorskiego duetu zaliczani są bracia Golcowie, siostry Sistars, Donatan i Cleo oraz bracia Cugowscy.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł