Kuchenne rewolucje, Mamy Cię, You Can Dance 8, Żony Hollywood

Cennik TVN na czerwiec: finał „You Can Dance 8” najdroższy dla reklamodawców

Logo programu You Can Dance - Po prostu tańcz!

W ogłoszonym właśnie cenniku reklamowym TVN na czerwiec, najwięcej kosztują spoty przy finałowym odcinku programu „You Can Dance 8”. Średnie stawki są zbliżone do tych sprzed roku.

Logo programu You Can Dance - Po prostu tańcz!
Logo programu You Can Dance – Po prostu tańcz!

W czerwcu TVN stawia głównie na filmy oraz powtórki większości programów nadawanych w wiosennej ramówce. W poniedziałkowe wieczory stacja wyemituje powtórki programu „Mamy Cię! 4”, a zaraz po nim znane z anteny TTV programy „Ostre cięcie” i „Usterka”. We wtorki, po wieczornym filmie, widzowie obejrzą „Żony Hollywood” (godz. 22:30). Powtórki „Kuchennych rewolucji 11” nadawane będą w czwartki po godz. 20:00.

W ofercie na czerwiec średnia cena reklamy w TVN utrzymuje się na poziomie ceny z czerwca 2014 roku i jest niższa od gwarantowanej ceny (która wynosi 12916 zł) dla klientów deklarujących 100 proc. zakupu cennikowego.

W nadchodzącym miesiącu najwięcej kosztować będą reklamy przy finałowym odcinku „You Can Dance 8”, którego emisję zaplanowano na 1 czerwca. Reklamodawcy zapłacą za spot (wszystkie ceny dotyczą reklam 30-sekundowych) do 45,7 tys. zł netto.

Z kolei za spoty przy powtórkach „Kuchennych rewolucji 11” trzeba zapłacić do 38,8 tys. zł, a przy „Mamy Cię!” – do 30,8 tys. zł.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł