Talent shows

Polsat pokaże nowy reality show z udziałem dzieci?

Nina Terentiew | fot. AKPA

Polsat wzorem TVN może wkrótce wprowadzić na antenę własny show z udziałem dzieci. Stacja przygląda się różnym formatom, ale nie zdecydowała jeszcze, czy zrealizuje polską wersję któregoś z nich.

Nina Terentiew | fot. AKPA
Nina Terentiew | fot. AKPA

Wiosną TVN emitowała nowy reality show z udziałem utalentowanych dzieci pt. „Mali Giganci”. Program wywoływał sporo kontrowersji wśród ekspertów, ale okazał się hitem ramówki – oglądało go średnio 3,38 mln osób, co dało TVN pozycję zdecydowanego lidera rynku.

Sukces „Małych Gigantów” przywołał temat emisji formatów dziecięcych w innych stacjach. Rinke Rooyens, szef i założyciel Rochstar , przyznał, że od dawna próbuje przekonać Telewizję Polską do realizacji polskiej wersji „The Voice Kids”, czyli dziecięcej wersji „The Voice”. TVP stwierdziła jednak, że nie jest jednak zainteresowana formatami, które pokazują rywalizację dzieci.

Możliwe jednak, że kolejny program o utalentowanych dzieciach wyemituje telewizja Polsat. Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew przyznaje, że nadawca przygląda się formatom z udziałem najmłodszych, ale nie podjął jeszcze decyzji w kwestii realizacji takiego widowiska.

– Oglądamy różne formaty dziecięce i zastanawiamy się nad nimi – mówi Nina Terentiew. Dyrektor programowa Polsatu wymienia tutaj programy takie jak „The Voice Kids”, „MasterChef Junior”, czy nieemitowaną dotąd na świecie dziecięcą wersję „Top Chef”. Terentiew wskazuje także na show, w którym dzieci utalentowane wokalnie występują na scenie wspólnie z rodzicem, a następnie podlegają ocenie jury.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł