The Amazing Race 26

Finał „The Amazing Race 26”. Kto zwyciężył?

Logo programu The Amazing Race

W piątek zakończyła się emisja 26 edycji reality show „The Amazing Race”. Tym razem w wyścigu dookoła świata po milion dolarów wzięły udział wyłącznie spotykające się ze sobą pary – łącznie 11 drużyn. Dla pięciu par „The Amazing Race” stanowił randkę w ciemno, bowiem pary poznały się po raz pierwszy właśnie w programie. Kto zwyciężył i został zdobywcą milion dolarów?

Zwycięzcy "The Amazing Race 26" | fot. CBS
Zwycięzcy „The Amazing Race 26” | fot. CBS

W kolejnym wyścigu dookoła świata, którego realizacja trwała od 12 listopada do 6 grudnia 2014 roku, wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn. Wśród uczestników znaleźli się m.in. olimpijska medalistka Aly Dudek i jej partner Steven Langton, a także Jonathan Knight – członek zespołu New Kids on the Block, któremu towarzyszył będzie jego chłopak Harley Rodriguez.

Do wielkiego finału dotarły wyłącznie pary uczestników stanowiące tzw. randki w ciemno. Ostatni etap rozegrał się w Dallas w Teksasie, a o milion dolarów rywalizowali Jelani i Jenny, Laura i Tyler oraz Hayley i Blair.

Po odwiedzeniu 5 kontynentów, 9 państw i pokonaniu trasy 35 tys. kilometrów, zwycięzcami „The Amazing Race 26” i zdobywcami miliona dolarów zostali Laura Pierson i Tyler Adams. Na drugim miejscu uplasowali się Jelani i Jenny, zaś na trzecim Hayley i Blair.

Jesienią tego roku stacja CBS pokaże 27 sezon „The Amazing Race”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł