Żony Hollywood

„Żony Hollywood” ogląda 1,14 mln osób. TVN liderem rynku

Logo stacji TVN

Nowy program „Żony Hollywood” po trzech pierwszych odcinkach ogląda średnio 1,14 mln osób – o 200 tys. mniej niż śledziło „Surowych rodziców 3” w tym paśmie rok temu. Produkcja daje TVN pozycję lidera rynku telewizyjnego.

Logo stacji TVN
Logo stacji TVN

Premierowe odcinki „Żon Hollywood” emitowane są na antenie TVN w poniedziałki o godz. 22:30, począwszy od 16 marca. Trzy pierwsze odcinki programu oglądało średnio 1,14 mln widzów. Przełożyło się to na 12,44 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 16,61 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W analizowanym okresie największą popularnością cieszył się pierwszy odcinek produkcji. Zgromadził on przed telewizorami 1,25 mln oglądających.

W porównaniu do niemal analogicznego okresu ubiegłego roku, TVN w poniedziałkowym paśmie notuje gorsze wyniki. Rok temu stacja pokazywała o tej porze reality show „Surowi rodzice 3”, który po trzech odcinkach (wyemitowanych w okresie od 3 marca do 17 marca 2014 roku) śledziło średnio 1,34 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 15,22 proc. i 17,02 proc. udziału.

TVN w czasie emisji „Żon Hollywood” jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce w tym czasie zajmuje Polsat, nadający wówczas filmy fabularne, co przekłada się na 11,28 proc. udziału. Dalej plasują się TVP2 („Tomasz Lis na żywo” i filmy dokumentalne; 9,69 proc.) oraz TVP1 (dokumenty i filmy; 6,23 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej trzecie miejsce zajmuje Jedynka, a czwarte – Dwójka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł