The Voice of Poland 6

Szósta edycja „The Voice” bez Edyty Górniak. Marta Manowska prowadzącą?

Edyta Górniak | Foto: irj.pl

Po Justynie Steczkowskiej i Marku Piekarczyku kolejna osoba żegna się z muzycznym show TVP2. Edyta Górniak nie będzie oceniać uczestników kolejnego sezonu „The Voice”.

Edyta Górniak | Foto: irj.pl
Edyta Górniak | Foto: irj.pl

Wiosną na antenie TVP2 pojawi się szósta edycja „The Voice of Poland”. Od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje, że dojdzie do zmian w składzie jury.

Justynę Steczkowską prawdopodobnie zastąpi Halina Mlynkova, która ostatnio współprowadziła imprezę sylwestrową TVP2 we Wrocławiu. Miejsce Marka Piekarczyka ma zająć Krzysztof Cugowski, były wokalista Budki Suflera.

Edyta Górniak swoją decyzję o odejściu z „The Voice of Poland” ogłosiła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. – Wiecie jak ważny ten Rok jest dla mnie – dla nas. Potrzebna jest przestrzeń i skupienie dla realizacji marzeń i projektów. Tym samym musiałam podjąć decyzję odmowną dotycząca mojego udziału w kolejnej edycji programu. Ponowne zaproszenie z rąk samych dyrektorów Telewizji oraz firmy Rochstar odbieram jako kolejny dowód zaufania, za co bardzo Dziękuję. Doceniam to – napisała wokalistka.

Niewykluczone, że w programie TVP2 wokalistkę zastąpi 23-letnia Margaret znana z przebojów „Thank You Very Much” i „Wasted”.

Wiadomo już, że w składzie jury pozostają Baron i Tomson z Afromental.

Według doniesień tabloidów w nowej edycji najprawdopodobniej dojdzie do zmiany jednego z dotychczasowych prowadzących – Macieja Musiała lub Magdaleny Mielcarz. Trwają rozmowy, by jedną z prowadzących została Marta Manowska, która zdobyła popularność jako prowadząca nowy hit TVP „Rolnik szuka żony”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł