Kuchenne rewolucje, MasterChef 3

Rusza emisja programu „Kuchenne rewolucje – Powroty”

Magda Gessler | fot. TVN

„Kuchenne rewolucje – Powroty” to program, który skontroluje jak dają sobie radę restauracje z programu „Kuchenne rewolucje” po miesiącach, a nawet latach po emisji odcinka na antenie TVN. Czy restauratorzy wciąż utrzymują narzucone przez Magdę Gessler standardy? Co się zmieniło w ich życiu po udziale w programie?

Magda Gessler | fot. TVN
Magda Gessler | fot. TVN

Odpowiedzi na te pytania poszuka specjalny wysłannik, wybrany przez Magdę Gessler – Charlie Digenaut, finalista 2 edycji programu „MasterChef”. Jego poczucie smaku i determinacja pozwolą skrupulatnie wypełnić misję przetestowania najciekawszych restauracji z dotychczasowych sezonów „Kuchennych rewolucji”.

„Kuchenne rewolucje – Powroty” pokażą historie zrewolucjonizowanych restauracji. Magda Gessler, przed każdym „powrotem” udzieli Charliemu wskazówek, podpowie co było największym problemem i na co powinien zwrócić największą uwagę w każdym z odwiedzanych lokali. Uzbrojony w taką wiedzę wysłannik Magdy odwiedzi wskazane restauracje i sprawdzi jakość serwowanych potraw. Porozmawia z właścicielami i pracownikami o tym, co wydarzyło się w ich restauracji po „Kuchennych rewolucjach”. Wrażenia z wizyt Charlie podsumuje wspólnie z autorką każdej rewolucji – Magdą Gessler.

„Kuchenne Rewolucje – Powroty” będzie można oglądać od poniedziałku, 19 stycznia, w Strefie T-Mobile na Player.pl. Gdy tylko ruszy emisja 11 sezonu „Kuchennych rewolucji” na antenie TVN, „Kuchenne rewolucje – Powroty” – będą udostępnione również poza Strefą T-Mobila na Player.pl.

Poprzedni artykułNastępny artykuł