Mali Giganci

Olivier Janiak i Aneta Todorczuk-Perchuć trenerami w „Małych Gigantach”. Program bez odcinków na żywo

Logo programu "Little Giants"

Olivier Janiak i Aneta Todorczuk-Perchuć to dwaj ostatni opiekunowie uczestników w programie „Mali Giganci”, który wiosną pokaże TVN.

Logo programu "Little Giants"
Logo programu „Little Giants”

Olivier Janiak od wielu lat związany jest z TVN. Od 2001 roku prowadzi na antenie stacji magazyn „Co za tydzień”. Z kolei Aneta Todorczuk-Perchuć grała m.in. w serialu TVN „Wszyscy kochają Romana”.

Trenerami w show będą również Czesław Mozil, Natalia Lesz, Urszula Chincz i Piotr Rubik. W sumie sześciu opiekunów będzie pomagać małym uczestnikom programu w przygotowaniu do występów, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem scenicznym, dziennikarskim czy z pracy z kamerą.

W „Małych Gigantach” występować będą dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które są utalentowane wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Uczestnicy podzieleni zostaną na sześć drużyn, które będą rywalizować ze sobą. Oceni ich trzyosobowe jury w składzie Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Katarzyna Bujakiewicz. Show poprowadzi Filip Chajzer.

Produkcja opartego na licencji meksykańskiej Televisy formatu ruszy w lutym. Za realizację show odpowiadać będzie FremantleMedia Polska. Wszystkie odcinki, które pokaże TVN, zostaną nagrane wcześniej. – Program nie będzie nadawany na żywo, z racji tego, że musimy zapewnić dzieciom najwyższy komfort – wyjaśnia biuro prasowe TVN.

Program emitowany będzie od marca.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł