Talent zgłoś się!

Produkcja show „Talent zgłoś się!” anulowana

Logo programu "Talent zgłoś się!"

Telewizja Polska zrezygnowała z produkcji show „Talent zgłoś się!”, który miał zadebiutować na antenie TVP1. W ramach show wynalazcy i biznesmeni mieli rywalizować o pieniądze na realizację swoich pomysłów. Pierwotnie emisję planowano na jesień 2014 roku, potem przeniesiono ją na kolejny sezon. W końcu projekt upadł.

Logo programu "Talent zgłoś się!"
Logo programu „Talent zgłoś się!”

– Powodem jest niewywiązywanie się przez dotychczasowego partnera w tym przedsięwzięciu z ustaleń i zobowiązań, w tym finansowych – wyjaśnia Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Partnerem telewizji był Tomasz Góralski (współpomysłodawca show) i jego firma. Wrocławska prokuratura postawiła Góralskiemu zarzut wręczenia korzyści majątkowej. – Sprawa zarzutów wobec pana Góralskiego była przez nas analizowana, ale podstawowe znaczenie miało niewywiązywanie się ze zobowiązań wobec nas – mówi Jacek Rakowiecki. Dodaje, że wcześniej TVP z powodzeniem współpracowała z Tomaszem Góralskim przy akcji „Rak. To się leczy!”.

W jury widowiska mieli zasiadać Roman Młodkowski, Anna Mucha i Tomasz Karolak. W ubiegłym roku odbył się casting do programu. Co z osobami, które w nim uczestniczyły? – Wzięliśmy na siebie wszystkie zobowiązania wobec nich i wszystkie uregulowaliśmy – zapewnia rzecznik prasowy TVP.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł