The Voice of Poland 6

Nowy sezon „The Voice of Poland” bez Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka

Jurorzy programu The Voice | fot. TVP

Jak donosi „Super Express”, w szóstej edycji „The Voice of Poland” nie zobaczymy Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka.

Jurorzy programu The Voice | fot. TVP
Jurorzy programu The Voice | fot. TVP

Wiosną na antenie TVP2 pojawi się szósta edycja „The Voice of Poland”. Od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje, że dojdzie do zmian w składzie jury.

Justyna Steczkowska wyznała, że po trzech edycjach przyszedł czas na zmiany. – Siedzenie w fotelu jest bardzo miłą rzeczą i bezpieczną, ale dla mnie, artysty, bezpieczeństwo jest najgorszą rzeczą, jaka może być – powiedziała Steczkowska serwisowi CGM. Wokalistka przy okazji ujawniła, że „czekają na nas Chiny”.

„Super Express” twierdzi, że największe szanse na zastąpienie Steczkowskiej ma Halina Mlynkova, która ostatnio współprowadziła imprezę sylwestrową TVP2 we Wrocławiu.

Z jury „The Voice of Poland” pożegna się również Marek Piekarczyk, który oceniał uczestników od drugiej edycji. Jego miejsce zajmie Krzysztof Cugowski, były wokalista Budki Suflera. – Już dawno namawialiśmy Krzysztofa na udział w show, ale konsekwentnie odmawiał, z braku czasu. Teraz, gdy przeszedł na muzyczną emeryturę, znalazł dla nas czas. Bardzo się cieszymy – mówi osoba z produkcji programu.

W nowym sezonie „The Voice” w jury nadal mają zasiadać Baron i Tomson z grupy Afromental. Niejasny jest jeszcze status Edyty Górniak.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł