Talent shows

Będzie drugi sezon „Shopping Queen”

Logo programu Shopping Queen

Kanał Polsat Cafe wiosną tego roku pokaże drugą edycję reality show „Shopping Queen”. Tymczasem pierwszy sezon programu od końca stycznia emitować będzie naziemny Polsat.

Logo programu Shopping Queen
Logo programu Shopping Queen

Program „Shopping Queen” zadebiutował na antenie Polsat Cafe jesienią minionego roku. W każdym odcinku występowały cztery kobiety, które za określoną kwotę pieniędzy musiały przygotować konkretną stylizację, wybierając ubrania w sklepach znajdujących się w centrach handlowych M1. Uczestniczki oceniały siebie wzajemnie, a zwyciężczyni odcinka otrzymywała gotówkę na zakupy.

Polsat Cafe jest zadowolony z oglądalności programu i drugą edycję cyklu planuje nadać wiosną tego roku. Obecnie trwają poszukiwania uczestniczek. Kandydatki mogą się zgłaszać poprzez wysłanie informacji o sobie oraz załączenie zdjęcia i filmu z autoprezentacją na adres e-mail [email protected].

Stacji zależy, by „Shopping Queen” nadal prowadziła Sara Boruc. – Trwają z nią rozmowy – mówi jeden z pracowników. Możliwe natomiast, że w drugiej edycji zajdą zmiany w obsadzie ekspertów.

Producentem wykonawczym programu pozostaje Jake Vision.s

Tymczasem odcinki pierwszej edycji „Shopping Queen” od 24 stycznia emitować będzie naziemny Polsat. Program będzie można oglądać w soboty o godz. 9:15.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł