Mali Giganci

Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki w jury „Małych Gigantów”. Mozil, Lesz, Rubik i Chincz trenerami

Katarzyna Bujakiewicz | fot. TVN

TVN oficjalnie ujawniła, że w jury programu „Mali Giganci” znajdą się Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. W rolę trenerów wcielą się zaś Czesław Mozil, Natalia Lesz i Urszula Chincz.

Katarzyna Bujakiewicz | fot. TVN
Katarzyna Bujakiewicz | fot. TVN

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki zasiadali w jury „Mam Talent!”. Później Wojewódzki został jurorem w „X Factor”, a Chylińska przejęła po nim funkcję przewodniczącego jury w „Mam Talent!”. W składzie sędziowskim „Małych Gigantów” zasiądzie też Katarzyna Bujakiewicz, aktorka znana z serialu TVN „Lekarze”.

Z kolei Czesław Mozil pełnić będzie rolę trenera. Pomagać będzie dziecięcym uczestnikom w przygotowaniach do występów. Obok niego funkcje trenerów pełnić mają też Natalia Lesz, Piotr Rubik oraz Urszula Chincz (reporterka „Dzień dobry TVN”, a w przeszłości prowadząca „Pytanie na śniadanie”).

W opartym na licencji meksykańskiej firmy Televisa programie występować będą dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które są utalentowane wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Uczestnicy podzieleni zostaną na sześć drużyn, które będą ze sobą rywalizować.

Program „Mali Giganci” poprowadzi Filip Chajzer, a za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie FremantleMedia Polska. Show pojawi się na antenie wiosną tego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł