Big Brother 6

„Big Brother” wróci do Polski? TV Puls rozważa produkcję dużego programu rozrywkowego

Logo programu Big Brother

W przyszłym roku TV Puls może rozpocząć emisję dużego programu rozrywkowego – dowiedział się Presserwis. Stacja szuka obecnie odpowiedniego formatu do adaptacji.

Logo programu Big Brother
Logo programu Big Brother

– Możliwości rozwoju za pomocą oferty programowej bazującej na filmach i serialach zaczynają się wyczerpywać – mówi Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls, nadawcy TV Puls. – Notujemy kolejne rekordy oglądalności, ale zbliżamy się do bariery wzrostu, której bez dużej produkcji własnej nie przekroczymy. Dlatego w przyszłym roku chciałbym mieć w ramówce taki program – dodaje.

Z nieoficjalnych informacji Presserwisu wynika, że w grę może wchodzić nowa adaptacja „Big Brothera”. – Bez komentarza – ucina Dariusz Dąbski.

W październiku TV Puls miał 3,12 proc. udziału w grupie ogólnej i 3,86 proc. w grupie komercyjnej. W najlepszych pasmach kanał notuje jednak lepsze wyniki. W ostatnią niedzielę (16 listopada) pasmo filmowe o 20 dało tej stacji 14,28 proc. udziału w grupie komercyjnej (film „Szybcy i wściekli 5”) – TV Puls uplasowała się na drugim miejscu, za TVN, a przed pozostałymi telewizjami z tzw. wielkiej czwórki (dane Nielsen Audience Measurement).

[Presserwis]

Poprzedni artykułNastępny artykuł