Rolnik szuka żony

TVP1 rozważa realizację drugiego sezonu show „Rolnik szuka żony”

Logo programu Rolnik szuka żony

TVP1 jest zadowolona z wyników oglądalności reality show „Rolnik szuka żony” i rozważa realizację kolejnej edycji programu. Miałaby ona trafić na antenę Jedynki za rok.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” nadawany jest w TVP1 w niedziele o godz. 21:30, począwszy od 7 września. Pierwsze trzy odcinki reality show śledziło średnio 2,5 mln osób. Z kolei w ostatnią niedzielę stacja wyemitowała piąty odcinek programu, który przed telewizorami zgromadził już 3,67 mln widzów.

Dyrektor TVP1 Piotr Radziszewski mówi, że stacja jest zadowolona z oglądalności widowiska. Podkreśla również, że ma on bardzo dobre wyniki wśród widzów z grupy komercyjnej i wśród mieszkańców miast. Jedynka już myśli o kolejnej edycji formatu.

– Rozmawiamy o drugiej serii, ale jest to na razie wstępny etap – potwierdza szef Jedynki. Ostateczna decyzja w sprawie kontynuacji show jeszcze nie zapadła. Jeśli stacja zdecyduje finalnie o realizacji drugiego sezonu, to widzowie obejrzą go dopiero jesienią 2015 roku.

Za jego produkcję wykonawczą show „Rolnik szuka żony” odpowiada FremantleMedia Polska. Format powstaje na licencji brytyjskiego „Farmer Wants a Wife”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł