Warsaw Shore

Tylko 90 tys. widzów ogląda „Warsaw Shore” w TV Puls

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Trzy pierwsze odcinki reality show „Warsaw Shore” obejrzało w TV Puls średnio 87 tys. widzów. W czasie nadawania programu kanał przegrywa z konkurencją, a udział formatu w rynku jest niższy od średniego wyniku TV Puls.

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Program „Warsaw Shore” w TV Puls nadawany jest w poniedziałki o północy. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że trzy pierwsze odcinki pierwszej edycji programu na obejrzało 87 tys. widzów, co przełożyło się na 2,46 proc. udziału w grupie 4+ i 2,84 proc. w grupie 16-49.

W czasie nadawania reality show TV Puls notuje gorsze wyniki niż konkurencyjne stacje. Emitujący filmy kanał TVN7 osiąga 6,34 proc. udziału, a TV4 – 3,85 proc. („Spadkobiercy”). Taka sama jest kolejność stacji w grupie komercyjnej.

Udział „Warsaw Shore” jest niższy od średniego udziału TV Puls we wrześniu, który wyniósł 3,11 proc. w grupie 4+ i 3,6 proc. w 16-49.

Cały pierwszy sezon „Warsaw Shore”, emitowany premierowo w kodowanym kanale MTV Polska w okresie od listopada 2013 roku do stycznia 2014 roku, zgromadził średnio 178 tys. widzów. Dało to stacji odpowiednio 2,26 proc. i 3,50 proc. udziału.

TV Puls od początku zapewniała, że emisja „Warsaw Shore” ma charakter testowy i w planach na początek jest pokazanie jedynie czterech odcinków formatu. Ostatni epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 13 października. Na razie nie podjęto decyzji, czy na antenie TV Puls pojawią się kolejne odcinki.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł