Warsaw Shore

TV Puls pokaże testowo cztery odcinki „Warsaw Shore”

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

TV Puls wprowadza na próbę do ramówki zrealizowany przez MTV Polska kontrowersyjny reality show „Warsaw Shore”. Format będzie można oglądać w poniedziałki po północy.

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

– Rozpoczęliśmy testową emisję czterech odcinków „Warsaw Shore”. Decyzja o ewentualnej kontynuacji emisji tego programu zależy od wyników oglądalności – Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

„Warsaw Shore” pokazywane będzie w TV Puls od 22 września, w poniedziałki o północy. Powtórki programu Puls 2 nadawać będzie w soboty o godz. 00:30.

Reality show „Warsaw Shore” opowiada o przygodach grupy młodych osób, nastawionych na zabawę i przyjemności, którzy mieszkają w wynajętej willi, pracują i imprezują. Program jest polską wersją amerykańskiego formatu „Jersey Shore”. Dotąd MTV pokazało dwie edycje programu, które wyprodukowała firma Golden Media Polska.

„Warsaw Shore” to kolejny format kanału MTV Polska, który trafił do stacji otwartej. Od września telewizja TTV nadaje program „Teen Mom Poland – Nastoletnie matki”, pokazywany w MTV zimą tego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł