Talent shows

Boruc prowadzącą programu „Shopping Queen”. Horodyńska, Kuczyńska i Góra w jury

Logo programu Shopping Queen

Program „Shopping Queen”, który jesienią pokaże Polsat Café, poprowadzi Sara Boruc. Wśród sześciu jurorów reality show znajdą się m.in. Maffashion, Joanna Góra, Ada Fijał i Joanna Horodyńska.

Logo programu Shopping Queen
Logo programu Shopping Queen

Sara Boruc, blogerka modowa i żona piłkarza Artura Boruca, najlepiej wypadła na castingu na prowadzącą „Shopping Queen” i stacja zdecydowała się podpisać z nią umowę na prowadzenie cyklu. Boruc będzie towarzyszyła uczestnikom show w przygotowaniu przez nich stylizacji.

Uczestniczki oceniać będą Joanna Horodyńska (stylistka prowadząca w Polsat Cafe magazyn „Gwiazdy na dywaniku”), Jarek Szado (stylista znany z wielu programów stacji), Julia Kuczyńska (topowa blogerka modowa, autorka bloga Maffashion), Ada Fijał (aktorka i piosenkarka), Kaja Śródka (projektantka) oraz Joanna Góra (redaktor naczelna magazynów „Hot” oraz „Harper’s Bazaar”).

W każdym odcinku „Shopping Queen” wystąpią cztery kobiety, które uważają, że mają świetny styl i znają się bardzo dobrze na doborze strojów, makijażu i fryzury. Wszystkie dostaną taką samą kwotę pieniężną oraz określony czas na przygotowanie konkretnej stylizacji na bal, randkę czy do pracy.

Gotowe stylizacje każdej z uczestniczek oceniać będą jej konkurentki, decydując, kto wygra odcinek. Na ich temat wypowiedzą się także zasiadający w jury eksperci. Znajdzie się w nim sześć osób, ale w każdym odcinku występować będzie trzech wybranych ekspertów.

Nagrodą za zwycięstwo w „Shopping Queen” jest tytuł Królowej Zakupów i gotówka na zakupy w galerii handlowej.

Zdjęcia do programu będą realizowane na terenie centrów handlowych M1 w całej Polsce. Show będzie promowany w tytułach należących do wydawnictwa Marquard Media Polska.

Program „Shopping Queen” oparty jest na tureckim formacie. Dotąd zrealizowano go m.in. w Niemczech, Holandii, Bułgarii, Francji, Rosji, Rumunii oraz na Węgrzech.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł