Ugotowani

7 edycja „Ugotowanych” pięć razy w tygodniu. Program zastąpi „W-11”

Logo programu Ugotowani

Jesienią reality show „Ugotowani” będzie emitowany pięć razy w tygodniu. W paśmie zdjętego z anteny serialu „W-11” pojawią się cztery odcinki poświęcone kolejnym bohaterom z jednego miasta, a w niedzielę zobaczyć będzie można odcinek „The Best of”.

Logo programu Ugotowani
Logo programu Ugotowani

Dotąd „Ugotowani” emitowani byli raz w tygodniu – w każdym sezonie w niedzielę o godz. 18:00 nadawano odcinek pokazujący kulinarną rywalizację czterech osób z jednego miasta. Bohaterowie przygotowywali kolacje dla pozostałych uczestników odcinka i oceniali siebie nawzajem (zwycięzca wygrywał 5 tys. zł).

Od jesieni reality show nadawany będzie pięć razy w tygodniu. „Ugotowani 7” zastąpią tym samym zdjęty z anteny serial „W-W11 – Wydział Śledczy”.

W każdym tygodniu TVN pokaże cztery odcinki „Ugotowanych”, a każdy z nich poświęcony będzie jednemu z bohaterów danej rywalizacji. Pod koniec czwartego odcinka widzowie się dowiedzą, kto wygrał w danym tygodniu. Poszczególne odcinki formatu emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 20:45.

Show będzie emitowany także w niedziele o godz. 18:00 – wówczas kanał TVN pokaże najlepsze momenty programu z całego tygodnia.

Reality show oparty jest na brytyjskim formacie „Come Dine With Me”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł