Mam Talent! 7

Złoty Przycisk w siódmej edycji „Mam Talent”

Jurorzy programu Mam Talent | fot. mwmedia

Wraz z nowym sezonem „Mam Talent” zadebiutuje w polskiej edycji nowy element rozgrywki – Złoty Przycisk. Jakie jest jego przeznaczenie?

Jurorzy programu Mam Talent | fot. mwmedia
Jurorzy programu Mam Talent | fot. mwmedia

Siódma edycja „Mam Talent!” to nie tylko nowe umiejętności i kolejni utalentowani uczestnicy, ale także… nowe zasady, które urozmaicą i uatrakcyjnią program!

Od siódmej edycji polscy jurorzy, podobnie jak ich brytyjscy czy amerykańscy koledzy, będą mieli do dyspozycji Złoty Przycisk. Każdy z jurorów będzie mógł go użyć tylko raz podczas wszystkich castingów. Użycie przycisku podczas występu uczestnika sprawi, że automatycznie trafi on do półfinałów na żywo.

Wybrany uczestnik uniknie tym samym możliwości odpadnięcia z programu podczas kończących castingi obrad jury. Teraz każdy juror już na castingu będzie mógł wskazać swojego faworyta i dać mu bilet do półfinału. Taką szansę dostanie w siódmej edycji maksymalnie trzech uczestników.

Złoty Przycisk pojawił się po raz pierwszy w tym roku w 8 brytyjskiej edycji formatu (emisja show dobiegła końca w poprzednim tygodniu), a następnie stał się integralną częścią 9 edycji programu w USA (emisja rozpoczęła się 27 maja).

Kolejna edycja „Mam Talent” zadebiutuje na antenie TVN już we wrześniu. Kandydatów, tak jak przed rokiem, będą oceniać Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

Poprzedni artykułNastępny artykuł