Top Model 4

Czwarta edycja „Top Model” również z udziałem mężczyzn

Jury programu Top Model | fot. TVN

Zmiany w nadchodzącej polskiej edycji „Top Model”: oprócz kobiet, uczestnikami czwartej edycji show będą również mężczyźni.

Jury programu Top Model | fot. TVN
Jury programu Top Model | fot. TVN

W nowym sezonie „Top Model” TVN poszerzy skład uczestników show o mężczyzn – teraz i oni będą mogli ubiegać się o status Top Modela.

Mężczyźni będą rywalizować z kobietami o główną wygraną – m.in. o kontrakt z agencją modelingową. Producenci mają nadzieję, że modyfikacja formuły przyczyni się do podtrzymania zainteresowania formatem.

Po raz pierwszy panowie pojawili się w programie „Top Model” w 2008 roku w hiszpańskiej odsłonie show pt. „Supermodelo 3”, a następnie w 2010 roku w Bośni i Hercegowinie w „OBN Star Model 2”. Amerykanie umożliwili mężczyznom udział w formacie dopiero jesienią 2013 roku, w 20 odsłonie widowiska „America’s Next Top Model”.

Uczestników czwartej polskiej edycji „Top Model” – tak jak i w poprzednim sezonie – oceniać będą Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Prowadzącą i szefową jury pozostanie Joanna Krupa. Opiekę nad uczestnikami będzie sprawował Michał Piróg.

„Top Model 4” pojawi się w jesiennej ramówce TVN. Stacja wyprodukuje format samodzielnie (wcześniej produkcją zajmowała się firma Rochstar). Producentką reality show jest Marta Więch.

Poprzedni artykułNastępny artykuł