Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water, Survivor 30: Worlds Apart

Znamy szczegóły 29 i 30 edycji „Survivor”. Legendy „Survivor” powrócą w jubileuszowym sezonie

Survivor 20: Heroes vs Villains

Mamy pierwsze nieoficjalne wieści na temat kolejnych odsłon „Survivor”. Z informacji pozyskanych od osób biorących udział w castingach i bliskich osób potencjalnych uczestników wynika, że w dwóch zbliżających się edycjach wystąpią zarówno nowi gracze jak i gwiazdy poprzednich sezonów formatu. Zanosi się także na specjalną, jubileuszową edycję „Survivor” z udziałem największych legend.

Największe legendy Survivor wystąpią w 30 sezonie?
Największe legendy Survivor wystąpią w 30 sezonie?

29 edycja „Survivor”, która zadebiutuje na antenie CBS już najbliższej jesieni, będzie kolejną odsłoną formatu wykorzystującą motyw „Blood vs Water” („Krew kontra Woda”), który po raz pierwszy został wprowadzony wraz z 27 sezonem. Podczas rozmów z uczestnikami zapowiedziano im, że bardzo prawdopodobne, iż grę rozpoczną razem ze swoimi bliskimi w jednym zespole lub też od razu trafią do oddzielnych drużyn. Ponadto wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny w show zobaczymy Wyspę Odkupienia.

Z kolei trzydziesta, jubileuszowa edycja „Survivor”, której emisja zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku, kiedy to świętowane będzie 15 lat emisji reality show, ma zgromadzić największe legendy, które do tej pory brały udział w programie. O możliwości realizacji takiego sezonu pisaliśmy już w zeszłym roku.

W edycji mają wziąć udział wyłącznie All-Starsi – największe gwiazdy „Survivor”, a sam show ma nosić tytuł „Survivor 30: Legends” („Survivor 30: Legendy”). Z uwagi na rozpowszechnienie tego tytułu w Internecie bardzo możliwe jest, że produkcja zdecyduje się na zmianę nazwy na inną.

Oba nadchodzące sezony „Survivor” zrealizowane zostaną w Nikaragui.

Poprzedni artykułNastępny artykuł