Big Brother

Brytyjski „Big Brother 15” z datą premiery i tytułem

Logo piętnastej edycji brytyjskiego Big Brothera

Znamy datę premiery i podtytuł nowej brytyjskiej edycji „Big Brothera”. Czego mogą spodziewać się widzowie w nowym sezonie?

Logo piętnastej edycji brytyjskiego Big Brothera
Logo piętnastej edycji brytyjskiego Big Brothera

15 edycja brytyjskiego „Big Brothera” zadebiutuje już 5 czerwca na antenie Channel 5. Podtytuł widowiska brzmieć będzie „Power Trip”.

Tym razem uczestnicy show zamieszkają w futurystycznym Domu Wielkiego Brata i w każdym tygodniu będą walczyć o wyjątkową moc, które umożliwi im przetrwanie cotygodniowych zmagań. Póki co nie ujawniono jeszcze jak będzie wyglądać przebieg gry w najnowszym sezonie, pewne jest jednak, że mieszkańcy – albo przynajmniej jeden z nich – otrzymają możliwość wpływu na przebieg rozgrywki. Ponadto widzowie programu wciąż będą decydować o losie uczestników.

Reality show poprowadzi Emma Willis. Willis, wraz z Rylan Clark, poprowadzi też widowisko „Big Brother’s Bit on the Side”. Towarzyszyć im będzie uczestniczka „Celebrity Big Brother 13” Luisa Zissman.

15 sezon brytyjskiego „Wielkiego Brata” będzie ostatnim sezonem stacji Channel 5 realizowanym na licencji pozyskanej w kwietniu 2012 roku. Nie wiadomo jakie będą dalsze losy formatu. Ostatnio głośno mówi się, że inne stacje telewizyjne chcą stanąć do walki o prawa do realizacji widowiska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł