Taniec z Gwiazdami 15

Polsat wyemituje piętnastą edycję „Tańca z Gwiazdami”

Logo programu Taniec z Gwiazdami

Jesienią tego roku Telewizja Polsat wyemituje piętnasty sezon reality show „Taniec z Gwiazdami”. Poszukiwania gwiazd chętnych wziąć udział w formacie już się rozpoczęły.

Logo programu Taniec z Gwiazdami
Logo programu Taniec z Gwiazdami

– „Taniec z Gwiazdami” ma bardzo dobre wyniki, gromadzi w trudnym paśmie nawet do 4 mln widzów, a średni udział programu w grupie komercyjnej jest znacznie wyższy od średniej stacji – podkreśla Nina Terentiew, wiceprezes Telewizji Polsat ds. programowych.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że obecnie pokazywana pierwsza edycja show po sześciu odcinkach gromadzi średnio 3,74 mln widzów, co dało Polsatowi 24,01 proc. udziału w grupie 4+ i 20,12 proc. w grupie 16-49.

Finał programu Polsat nada 23 maja. Producenci formatu już teraz szukają gwiazd, które pojawią się w kolejnej odsłonie widowiska.

– Znajdą się bez trudu. Dwa lata przerwy w emisji to dla takiego programu cała wieczność – zapewnia dyrektor programowa Polsatu. Nina Terentiew podkreśla, że jest zadowolona z jury i pary prowadzącej „Taniec z Gwiazdami” i nie ma planów zmian w tym zakresie.

Najprawdopodobniej jesienią program nadal będzie nadawany w piątki godz. 20:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł