Taniec z Gwiazdami 14

„Taniec z Gwiazdami 14” – odcinek 6: Rafał Brzozowski i Iza Janachowska wyeliminowani

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

Kolejny odcinek „Tańca z Gwiazdami” za nami. Tym razem uczestnicy wystąpili w utworach poświęconych miłości i w filmikach opowiadali o swoich miłościach – do małżonka, mamy, dzieci, teatru, rodziny. Z udziałem w show pożegnali się Rafał Brzozowski i Iza Janachowska.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

We wczorajszym odcinku Dawid Kwiatkowski i Janja Lessar pokazali przyzwoitego fokstrota ocenionego aż na 36 punktów. – Wziął pan sobie do serca moje uwagi co do twarzy i pięknie się uśmiechał. Współgrał pan z partnerką – zauważył Andrzej Grabowski.

Aneta Zając pokazała energetyczne tango w parze ze Stefano Terrazino, któremu jednak zarzucono braki techniczne. – Po rumbie zaczęłaś się otwierać, ale w tym tańcu nie miałaś szyi. Szyję trzeba trzymać jak Beata Tyszkiewicz – powiedziała Iwona Pavlović.

Z kolei Jacek Rozenek wyjątkowo dobrze zaprezentował się w zmysłowej rumbie z Magdą Soszyńską-Michno i wygrał ten odcinek „Tańca z Gwiazdami”. – Dzisiaj byłem w szoku, bo dotąd twoje tańce latynoamerykańskie były z przymrużeniem oka – stwierdził Michał Malitowski, który jutro występuje z partnerką w Nowym Jorku, jako jedna z sześciu najlepszych par świata.

Klaudia Halejcio wirowała w walcu angielskim w objęciach Tomasza Barańskiego. – Prawdziwa bajkowa miłość czeka tuż za progiem – zdradziła aktorka. – Miałam wrażenie, że się kontrolujesz. Brak płynności w ruchu mi przeszkadzał – zauważyła Iwona Pawlović po tańcu Klaudii.

Rafał Brzozowski zatańczył cza-czę z Izą Janachowską i był to najsłabszy występ wieczoru. – Twoja niegrzeczność mnie nie przekonuje – zauważyła bezpardonowo Beata Tyszkiewicz. – Może gdyby ten rum, który piłeś, wpłynął na ciebie to byś zatańczył. Ale może dlatego nie zatańczyłeś, że była to melodia polska a nie kubańska – zripostował Malitowski.

Piotr Gruszka pokazał tango z Niną Tyrką. – Obudź w sobie demona. Znajdź w sobie emocje, włącz to – polecił siatkarzowi juror Malitowski.

Nie zawiodła w paso doble zjawiskowa Joanna Moro w parze z Rafałem Maserakiem. – We mnie się zadziało, serce mi mocno zabiło. Taniec to przede wszystkim emocje. Byłaś sugestywna. Złapałaś byka na rogi czyli mnie – zachwycała się tańcem Moro Iwona Pavlović.

Na koniec przyszła pora na ogłoszenie werdyktu widzów. Z udziałem w show pożegnali się Rafał Brzozowski i Iza Janachowska.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł