The X Factor

Rita Ora odrzuciła milion funtów za udział w brytyjskim „The X Factor”

Rita Ora | fot. Pascal Le Segretain

Angielska wokalistka Rita Ora nie zostanie jurorką brytyjskiej edycji „The X Factor”. Według nieoficjalnych doniesień Simon Cowell ofiarował jej milion funtów.

Rita Ora | fot. Pascal Le Segretain
Rita Ora | fot. Pascal Le Segretain

23-letnia wokalistka miała odrzucić ofertę, bo obawiała się, że to mogłoby na dobre zatrzymać jej rozwijającą się karierę. Rita Ora w dziewiątej edycji „The X Factor” w 2012 roku występowała jako gościnna jurorka.

– Ona jest teraz w Los Angeles, gdzie odbywa spotkania, wyrabia kontakty i ciężko pracuje w studiu – mówi informator „The Mirror”.

Priorytetem wokalistki jest jej drugi album, który ukaże się latem tego roku. Pierwszym singlem ma zostać kompozycja „I Will Never Let You Down” z udziałem szkockiego DJ-a Calvina Harrisa, z którym Rita stanowiła wówczas parę.

– Chce skupić się na muzyce, a nie rozpraszać innymi rzeczami. Ma w pamięci także to, jak Jessie J mocowała się ze swoją płytą po występie w roli trenera w „The Voice” – dodaje informator.

Wiadomo, że w 11 edycji „The X Factor” do jury powróci Simon Cowell (oceniał uczestników do siódmej edycji). Krążą plotki, że w programie wystąpią także Cheryl Cole (była jurorką piątej, szóstej i siódmej edycji), Olly Murs (był uczestnikiem szóstej edycji, w której zajął drugie miejsce) i Lionel Richie.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł