Tylko Muzyka 07

Wojciech „Łozo” Łozowski odchodzi z „Tylko Muzyka”. Piotr Rogucki nowym jurorem

Wojtek Łozowski, Piotr Rogucki | fot. mwmedia

Niespodziewane przetasowanie w składzie jurorów polsatowskiego show „Tylko Muzyka”. Telewidzowie zamiast Wojtka „Łozo” Łozowskiego zobaczą Piotra Roguckiego z grupy Coma.

Wojtek Łozowski, Piotr Rogucki | fot. mwmedia
Wojtek Łozowski, Piotr Rogucki | fot. mwmedia

W siódmej edycji w fotelu jurora „Tylko Muzyka” nie zobaczymy Wojtka „Łozo” Łozowskiego. Decyzja „Łoza” związana jest z jego zaangażowaniem w prace nad solowym projektem muzycznym oraz nowym albumem zespołu Afromental.

Przypomnijmy, że Łozowski w trzeciej edycji „Idola” występował jako uczestnik przed m.in. Elżbietą Zapendowską, a po prawie 10 latach razem z nią oceniał innych wykonawców. – Trzymam kciuki za kolejną edycję, przyjmijcie Piotra tak pięknie jak przyjęliście mnie i bawta się, ile wlezie. To była naprawdę piękna przygoda, gdzie wiele się nauczyłem i rozwinąłem zarówno jako muzyk, jak i człowiek… Cieszę się, że mogłem się przyczynić do tego, że w półfinałach znalazły się zespoły czy soliści, którzy bez mojego głosu mogłyby tam nie trafić, a często okazywało się później, że dochodzili oni do ścisłego finału. Daje mi to wiarę w to, że jest cała masa ludzi w Polsce, którzy chcą grać i słuchać dobrej jakościowo i prawdziwej artystycznie muzy. Wierzcie w siebie, róbcie swoje, nie dajcie sobie wmawiać, że czegoś się nie da – powiedział Wojtek Łozowski.

Zamiast Łozowskiego w jury pojawi się wokalista Comy – Piotr Rogucki. Podobno twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej i rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł