Dokumentalne

Reality show „Teen Mom Poland – Nastoletnie Matki” z datą premiery

Bohaterki programu Teen Mom Poland | fot. MTV Polska

Jeszcze w tym miesiącu kanał MTV Polska rozpocznie emisję reality show „Teen Mom Poland – Nastoletnie Matki”, opowiadającego historie czterech młodych dziewczyn zmagających się z wyzwaniami wczesnego macierzyństwa.

Bohaterki programu Teen Mom Poland | fot. MTV Polska
Bohaterki programu Teen Mom Poland | fot. MTV Polska

Bohaterkami produkcji są cztery nastolatki: Marysia (lat 17), Ada (lat 17), Ewa (lat 18) i Iza (lat 16), które swoje rodziny założyły w bardzo młodym wieku. Program pokaże, jak godzą one obowiązki mamy z nauką, pracą i życiem osobistym.

– Ambicją MTV jest poruszać najważniejsze tematy, którymi żyją milenialsi na całym świecie. „Teen Mom Poland” dotyka szalenie ważnego tematu młodego macierzyństwa oraz odpowiedzialności, która czasami spada na młodego człowieka zbyt szybko – mówi dyrektor programowy MTV Polska Jerzy Dzięgielewski. – „Teen Mom” to jeden z najlepszych formatów MTV. Dotychczas program był kręcony tylko w Ameryce, gdzie doczekał się czterech sezonów i cieszył się ogromną popularnością wśród widzów – dodaje.

Reżyserem polskiej edycji jest Marcin Koszałka. Za realizację poszczególnych historii odpowiadają dokumentaliści Marcin Janos Krawczyk, Marta Prus, Julia Ruszkiewicz i Jakub Stożek. Za produkcję formatu odpowiadają Anna Kępińska i Maciej Kubicki z firmy Telemark.

Program „Teen Mom Poland – Nastoletnie matki” emitowany będzie w niedziele o godz. 18:25, począwszy od 26 stycznia.

Oficjalnym partnerem merytorycznym formatu jest Fundacja MaMa, prowadzona przez Sylwię Chutnik. Od 2006 roku organizacja działa na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce niezależnie od ich wieku czy statusu we wszystkich sferach życia.

Serialowi towarzyszy kampania reklamowa, która obejmie prasę (magazyny „Grazia”, „Bravo”, „Bravo Girl”, „Twist” oraz „Joy”), Internet, outdoor i kina (sieć Multikino). Citylighty promujące serial pojawią się w ośmiu miastach Polski, a do szkół przesłane zostanie 330 plakatów.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł