Warsaw Shore

„Ekipa z Warszawy” trafi na antenę MTV w innych krajach Europy

Uczestnicy programu Ekipa z Warszawy | fot. MTV Polska

Emisję reality show MTV Polska „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” rozpoczęły inne kanały MTV z regionu Europy Północnej. Do jakich państw trafił program?

Uczestnicy programu Ekipa z Warszawy | fot. MTV Polska
Uczestnicy programu Ekipa z Warszawy | fot. MTV Polska

– To pierwsza nasza produkcja pokazywana poza granicami Polski – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska, o „Ekipie z Warszawy”.

Od 13 stycznia format oglądać mogą widzowie z Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Szwecji, Danii, Norwegii oraz Finlandii. Show emitowany jest po północy. – Wynika to z braku miejsca, bo ramówki, podobnie jak w Polsce, naszpikowane są produkcjami MTV International – tłumaczy Dzięgielewski.

MTV Polska prowadzi rozmowy na temat emisji polskiego reality show również w innych krajach.

„Ekipa z Warszawy”, podobnie jak wersje w innych krajach, wzorowana jest na programie „Jersey Shore – Ekipa z New Jersey”. Produkcje te MTV pokazuje w wielu krajach. Powstały m.in. „Ekipa z Newcastle” oraz „Ekipa z Cardiff”.

„Ekipa z Warszawy” jest najdroższą produkcją stacji w regionie Europy Północnej, do którego nadawca – Viacom International Media Networks – zalicza Polskę.

12-odcinkowy reality show widzowie MTV Polska będą mogli oglądać do 26 stycznia. Czy program ma być kontynuowany? – Decyzja jeszcze nie zapadła, ale bardzo poważnie o tym myślimy – odpowiada Dzięgielewski.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł