Tylko Muzyka 07

„Tylko Muzyka” jednak z udziałem Kory?

Jury programu Tylko Muzyka | fot. Studio 69

Chociaż media obiegają sprzeczne informacje co do stanu zdrowia Kory, dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew donosi, że wokalistka pojawi się w kolejnej edycji show „Tylko Muzyka”.

Jury programu Tylko Muzyka | fot. Studio 69
Jury programu Tylko Muzyka | fot. Studio 69

Kora od pewnego czasu zmaga się z chorobą nowotworową, przez którą musiała wycofać się na pewien czas z aktywności zawodowej. Artystka odwołała swoje koncerty, a jej menadżerka potwierdziła, że najprawdopodobniej nie zobaczymy jej w kolejnej edycji „Tylko Muzyki”.

Mimo sprzecznych doniesień na temat stanu zdrowia Kory, Nina Terentiew informuje, iż wiosną gwiazda powróci do jury „Must be the Music”.

– Osobiście rozmawiałam z nią i czuje się już lepiej. Pełna chęci i zapału czeka na wiosenną edycję, w której ją zobaczymy – powiedziała w rozmowie z „Faktem” dyrektor programowa Polsatu.

Wiadomość potwierdziła też Katarzyna Litwin, menadżerka artystki: – Najprawdopodobniej w siódmej edycji „Tylko Muzyki” Kora pojawi się w roli jurorki.

Informacja o powrocie Kory bardzo ucieszyła Elżbietę Zapendowską. – To świetnie, że wraca, jest niezastąpiona. Nawet przez chwilę nie wyobrażałam sobie, że może jej zabraknąć – powiedziała.

Ze względu na stan zdrowia Kory, telewizja Polsat zdecydowała przesunąć nagrania castingów do kolejnej edycji muzycznego widowiska. Castingi rozpoczną się 19 stycznia i potrwają do 24 stycznia (pierwotnie miały się rozpocząć 10 stycznia).

Poprzedni artykułNastępny artykuł