Talent shows

Będzie druga edycja show „Disco Star”

Marcin Miller | fot. Polo TV

Kanał Polo TV przygotowuje się do emisji drugiego sezonu show „Disco Star”, w którym rywalizować będą wykonawcy muzyki disco polo. W połowie stycznia ruszą pre-castingi do programu.

Marcin Miller | fot. Polo TV
Marcin Miller | fot. Polo TV

Przesłuchania do drugiej serii „Disco Star” zostaną zorganizowane w następujących terminach i lokalizacjach:
– 16 stycznia – Katowice, Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13
– 23 stycznia – Białystok, Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7
– 30 stycznia – Lublin, Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29
– 4 luty – Warszawa (konkretne miejsce nie jest jeszcze znane)

Aby wziąć udział w pre-castingu należy mieć co najmniej 16 lat. Każde z przesłuchań rozpocznie się o godz. 13:00.

Osoby wyłonione w pre-castingach wezmą udział w castingach, które 5 i 6 lutego 2014 roku będą nagrywane w Warszawie. Kandydatów oceniać wówczas będzie pełny skład jury. Stacja na razie nie ujawnia, kto znajdzie się w gronie jurorów. W pierwszej edycji znaleźli się w nim Shazza, Paweł Jasionowski z zespołu Masters oraz kabareciarz Grzegorz Halama. Gospodarzem „Disco Star” nadal będzie Marcin Miller, lider zespołu Boys.

Kanał nie ujawnia też, jaka będzie główna nagroda w drugiej edycji show. – Z pewnością finaliści wystąpią podczas tegorocznego festiwalu w Ostródzie – mówi Grzegorz Wiejak, odpowiedzialny za projekty specjalne w Muratorze.

Pierwsza edycja „Disco Star” była nadawana w Polo TV jesienią 2012 roku. Premierowe odcinki oglądało średnio 174 tys. widzów, przy udziale na poziomie 1,35 proc. w grupie 4+ i 1,95 proc. w 16-49, co było wynikiem lepszym od średniego dobowego udziału stacji.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł