Tylko Muzyka 07

Siódma edycja „Tylko Muzyki” bez Kory

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69

Jak donosi magazyn „Show”, w kolejnej edycji „Must be the Music” nie zobaczymy Kory Jackowskiej.

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69
Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. STUDIO69

Kora od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W minionej edycji „Must be the Music” opuściła nawet z tego powodu jeden z odcinków na żywo. Nie wiadomo jednak, czy jest to powodem rezygnacji piosenkarki z dalszego udziału w muzycznym show.

Jak podaje magazyn „Show”, Kora nie przedłużyła swojego kontraktu na kolejną edycję „Must be the Music”. Rozstanie artystki z programem potwierdziła jej menadżerka. – Najprawdopodobniej Kora nie weźmie udziału w 7 edycji „Tylko Muzyka”. Z uwagi na zalecenia lekarzy przez najbliższe trzy miesiące artystka nie będzie koncertować. Niestety nie wystąpi również podczas koncertu sylwestrowego we Wrocławiu. Dziękuję wszystkim mediom, dziennikarzom i fotoreporterom za zrozumienie sytuacji i umożliwienie Korze spokojnego powrotu do zdrowia – mówi Katarzyna Litwin, menedżerka piosenkarki.

– Lekarz zalecił odpoczynek. Zasugerował Korze wyciszyć czynności zawodowe, które wymagają większego wysiłku fizycznego – dodaje Litwin w rozmowie z Onet.pl.

„Show” twierdzi, że producenci „Tylko Muzyka” już szukają zastępstwa. Na liście potencjalnych jurorów znajdują się Beata Kozidrak, Muniek Staszczyk i Maria Peszek.

Poprzedni artykułNastępny artykuł