Survivor 28: Cagayan

Znamy szczegóły „Survivor 28: Cagayan”. Trzy plemiona: Atleci kontra Piękni kontra Mądrzy

Logo Survivor 28: Cagayan

Ujawniono szczegóły kolejnej edycji „Survivor”, która już wiosną przyszłego roku zagości na antenie stacji CBS. Tym razem w programie nie zobaczymy żadnych powracających graczy, a same nowe twarze. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy rywalizujące ze sobą plemiona: Atletów, Mądrych i Pięknych.

Logo Survivor 28: Cagayan
Logo Survivor 28: Cagayan

Krótki zwiastun kolejnej, 28 edycji „Survivor” zaprezentowano wczoraj, podczas finału 27 edycji reality show.

Z zapowiedzi wynika, że w reality show zobaczymy zmagania trzech plemion. Tym razem 18 uczestników zdecydowano podzielić na wysportowanych, mądrych i urodziwych. Podtytuł widowiska brzmieć będzie „Survivor: Brawn vs Brains vs Beauty” („Survivor: Siła kontra Rozum kontra Piękno”). W kolejnym sezonie „Survivor” nie zobaczymy Wyspy Odkupienia.

„Survivor 28: Cagayan” realizowano latem tego roku na Filipinach, na wyspie Paulaui – Cagayan. Emisja formatu rozpocznie się w lutym 2014 roku.

Przypomnijmy, że kilka dni temu amerykański kanał CBS złożył zamówienie na realizację kolejnych dwóch edycji „Survivor”. „Survivor 29” pojawi się na antenie jesienią przyszłego roku. Jubileuszowa, 30 edycja formatu będzie emitowana wiosną 2015 roku – w tym samym czasie będzie obchodzone 15-lecie produkcji programu w Stanach Zjednoczonych.

Poprzedni artykułNastępny artykuł