Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water, Survivor 30: Worlds Apart

Oficjalnie: „Survivor” z 29 i 30 sezonem!

Logo programu Survivor | CBS

Fani programu „Survivor” mają powód do radości, choć tego akurat mogli się spodziewać: reality show został właśnie przedłużony na kolejne dwa sezony, które emitowane będą jesienią 2014 i wiosną 2015 roku.

Logo programu Survivor | CBS
Logo programu Survivor | CBS

Stacja CBS ogłosiła dziś oficjalnie, że złożyła zamówienie na realizację kolejnych dwóch edycji „Survivor”. „Survivor 29” pojawi się na antenie jesienią przyszłego roku. Jubileuszowa, 30 edycja formatu będzie emitowana wiosną 2015 roku – w tym samym czasie będzie obchodzone 15-lecie produkcji programu w Stanach Zjednoczonych.

– Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić realizację kolejnych sezonów „Survivor”. To kamień milowy – powiedziała dyrektor stacji CBS Nina Tassler.

Program nadal prowadzić będzie Jeff Probst, który wraz z Markiem Burnettem będzie pełnić rolę producenta wykonawczego. Probst zdradził, czego widzowie mogą się spodziewać po kolejnych edycjach. – Nie jest łatwo znaleźć nowe pomysły. Twist „Krew kontra Woda” okazał się wielkim zastrzykiem energii i wszystko wskazuje na to, że skorzystamy z tego pomysłu ponownie. Został fantastycznie przyjęty – zdradza. – Wspaniale byłoby zrobić sezon z udziałem samych zwycięzców. Ale taki sezon musiałby mieć same wspaniałe osobowości. Jeśli nie, jeśli nie uda się zgromadzić takiej grupy, po co się z tym afiszować? – dodaje.

Obecnie amerykański kanał CBS emituje 27 edycję „Survivor” pt. „Blood vs Water”. Finał show zaplanowano na najbliższą niedzielę. Wiosną przyszłego roku widzowie będą mogli śledzić 28 sezon formatu, którego realizacja miała miejsce latem tego roku.

„Survivor” to rekordowy reality show pod względem ilości zrealizowanych sezonów. Póki co wyemitowano łącznie 412 odcinków, a w programie wzięło udział 406 uczestników.

Poprzedni artykułNastępny artykuł