Tylko Taniec 4, X Factor 4

Kuba Wojewódzki o udziale Ewy Farnej w „X Factor” oraz zwycięstwie Mateusza Ziółko w „The Voice of Poland” i Michała Kaczorowskiego w „Tylko Taniec”

Kuba Wojewódzki | Fot. TVN

Kuba Wojewódzki skomentował zamieszanie z zatrudnianiem Ewy Farnej w „X Factor 4” oraz zwycięstwo Mateusza Ziółko w „The Voice of Poland 3” i Michała Kaczorowskiego w „Tylko Taniec 4”.

Kuba Wojewódzki | Fot. TVN
Kuba Wojewódzki | Fot. TVN

Sprawę skomentował na łamach „Polityki” juror „X Factor” – Kuba Wojewódzki. – Ewa Farna, cudowne dziecko Polski, Czech i Słowacji, zasiadła chwilowo na fotelu polskiego jurora „X Factor”. Potem okazało się, że to nieprawda. A kolejną chwilę potem, że znowu prawda, tylko nie cała. I tak programy szukające talentów objawiają swoje. To się chyba nazywa czeski błąd – spuentował showman.

Kuba Wojewódzki pokusił się również o komentarz do zwycięstwa Mateusza Ziółko w „The Voice of Poland 3”. – Dobiegły końca kolejne serie programów nazywanych przewrotnie talent shows. Trzecią edycję „The Voice of Poland” wygrał Mateusz Ziółko, który był wcześniej zarówno w „Mam Talent!” jak i „X Factor”. Program „Got To Dance” z kolei wygrał Michał Kaczorowski, wcześniej uczestnik „Mam Talent!” i „You Can Dance”. Rodzi się ciekawe pytanie. Kto ma mniejszy talent, uczestnicy czy jurorzy? – czytamy.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł