The Amazing Race 23

Finał „The Amazing Race 23”: kto wygrał?

Uczestnicy The Amazing Race 23 | fot. CBS

W niedzielę w USA zakończyła się 23 edycja „The Amazing Race”. W półtoragodzinnym finale o zwycięstwo i milion dolarów walczyły trzy drużyny. Kto zwyciężył?

Uczestnicy The Amazing Race 23 | fot. CBS
Uczestnicy The Amazing Race 23 | fot. CBS

W kolejnym wyścigu dookoła świata, którego realizacja trwała od 9 czerwca do 2 lipca, wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn.

W finałowym odcinku widzowie zobaczyli zmagania trzech drużyn w walce o zwycięstwo. Ostatni etap rozegrał się na Alasce w USA, a o milion dolarów rywalizowali lekarze Travis Jasper i Nicole Jasper, była para Timothy Sweeney i Marie „Reebs” Mazzocchi, a także para Jason Case i Amy Diaz.

Po odwiedzeniu 4 kontynentów, 9 państw, 21 miast i pokonaniu trasy 56 tys. kilometrów, zwycięzcami „The Amazing Race 23” i zdobywcami miliona dolarów została para Jason Case i Amy Diaz. Na drugim miejscu uplasowali się Tim i Marie, zaś na trzecim Travis i Nicole.

Jason Case i Amy Diaz wygrali 23 edycję The Amazing Race | fot. CBS
Jason Case i Amy Diaz wygrali 23 edycję The Amazing Race | fot. CBS

Przypomnijmy, że w zakończonej wczoraj edycji „The Amazing Race” uczestnicy odwiedzili Polskę. Pełną relację z wydarzenia możecie przeczytać oraz obejrzeć.

Wiosną przyszłego roku stacja CBS wyemituje 24 edycję „The Amazing Race” z udziałem All-Starsów. Produkcja show właśnie trwa. Wśród uczestników znaleźli się m.in. znani z 23 sezonu Leo Temory i Jamal Zadran.

Poprzedni artykułNastępny artykuł