The Amazing Race 24: All-Stars

„The Amazing Race 24” edycją All-Stars. Znamy wszystkich uczestników!

Logo programu The Amazing Race

To już pewne – kolejna edycja amerykańskiego „The Amazing Race” będzie kolejną w historii programu edycją „All-Stars”. Znamy już nieoficjalną listę drużyn, które właśnie rozpoczęły swój wyścig dookoła świata.

Logo programu The Amazing Race
Logo programu The Amazing Race

24 sezon „The Amazing Race” będzie kolejną edycją „All-Stars”. Poprzedni tego typu sezon był realizowany w 2006 roku (był to jedenasty sezon formatu, emitowany wiosną 2007 roku). W 2010 roku powstał także „The Amazing Race 18: Unfinished Busines” – był to sezon tzw. „drugiej szansy” (emitowany wiosną 2011 roku).

O możliwości produkcji kolejnego sezonu „All-Stars” pisaliśmy pod koniec października. Teraz wieści zostały potwierdzone przez kolejne źródła.

Znana jest już uaktualniona lista uczestników. I choć wciąż pozostaje ona nieoficjalną, to wszystkie 11 drużyn uchwycono i sfotografowano na lotnisku w Los Angeles – możemy być więc pewni ich udziału w show.

W stosunku do listy opublikowanej z minionego miesiąca, wśród drużyn zabrakło takich osób jak Andy i Tommy („The Amazing Race 19”), Pam i Winnie („The Amazing Race 22”) oraz Tim i Marie („The Amazing Race 23”). Z kolei Markowi („The Amazing Race 20”) nie będzie towarzyszyć jego przyjaciel Bopper. Zastąpi go Mallory, która uczestniczyła w „The Amazing Race 17” i „The Amazing Race 18: Unfinished Busines”.

W „The Amazing Race 24: All-Stars” udział wezmą:
– Margie i Luke, matka i syn („The Amazing Race 14”, „The Amazing Race 18: Unfinished Busines”)
– Herb „Flight Time” i Nate „Big Easy”, podróżnicy („The Amazing Race 15”, „The Amazing Race 18: Unfinished Busines”)
– Jet i Cord, kowboje („The Amazing Race 16”, „The Amazing Race 18: Unfinished Busines”)
– Mallory i Mark (Mallory brała udział w „The Amazing Race 17” i „The Amazing Race 18: Unfinished Busines”, zaś Mark w „The Amazing Race 20”)
– Rachel i Brendon, para z „Big Brothera” („The Amazing Race 20”)
– Natalie i Nadiya, bliźnięta („The Amazing Race 21”)
– Caroline i Jenn, wokalistki country („The Amazing Race 22”)
– Dave i Connor, ojciec i syn („The Amazing Race 22”)
– Joey i Meghan, przyjaciele z YouTube’a („The Amazing Race 22”)
– John i Jessica, narzeczeni („The Amazing Race 22”)
– Leo i Jamal, kuzyni („The Amazing Race 23”)

Realizacja kolejnego sezonu „The Amazing Race” rozpoczęła się w minioną sobotę. Według doniesień zawodnicy wyruszyli z Los Angeles w USA do Guangzhou w Chinach. Z show odpadła już pierwsza drużyna.

Emisja programu rozpocznie się wiosną przyszłego roku na antenie stacji CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł