Renowacje

Katarzyna Dowbor poprowadzi program o mieszkaniowych metamorfozach

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

Katarzyna Dowbor, niedawno zwolniona z TVP, wraca na telewizyjną antenę. Dowbor poprowadzi w Polsacie nowy reality show, którego roboczy tytuł brzmi „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA
Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

Bohaterami programu „Nasz nowy dom” będą rodziny, które żyją w ciężkich warunkach mieszkaniowych. Ekipa remontowa w ciągu pięciu dni będzie musiała w taki sposób przebudować ich lokale, aby „nieużywalne”mieszkania stały się bardziej przyjazne.

– Katarzyna Dowbor sama wybudowała dwa domy, jest mamą, babcią, teściową i zna życie od podszewki. Pokonała w czasie castingu wszystkie rywalki, ponieważ nawiązała najcieplejsze stosunki z uczestnikami programu. Mam nadzieję, że w nowej roli zyska popularność u widzów Polsatu – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowy stacji.

– Format ten dotyczy rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Często żyją w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu. Czasami bez ciepłej wody, wychowując kilkoro swoich dzieci lub stanowiąc rodzinę zastępczą albo rodzinę adopcyjną. Nie są to rodziny patologiczne – to rodziny normalne, zwykłe, w którymś momencie ich życia wydarzyło się coś takiego, że nie mogą pozwolić sobie na wyremontowanie swojego domu. Opowiadają nam o sobie, co takiego wydarzyło się w ich życiu, że nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków – mówi Terentiew.

Reality show oparty jest na formacie firmy Constantin Entertainment, która będzie też producentem programu.

„Nasz nowy dom” ma być emitowany jesienią.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł