Expedition Robinson

Po śmierci uczestnika i samobójstwie lekarza, francuski „Survivor” doczeka się nowej edycji

Na planie francuskiej edycji Koh-Lanta | fot. TF1

Tragiczne wydarzenia związane z produkcją tegorocznej edycji francuskiego „Survivor” nie sprawią, że program na zawsze zniknie z anteny. Emitująca show stacja telewizyjna zdecydowała, iż w przyszłym roku format powróci na antenę.

Na planie francuskiej edycji Koh-Lanta | fot. TF1
Na planie francuskiej edycji Koh-Lanta | fot. TF1

Przypomnijmy, że emisja tegorocznej, trzynastej edycji reality show „Koh-Lanta” nie doszła do skutku po tym jak jeden z uczestników doznał zawału serca podczas rozgrywania zawodów. Mężczyzna uzyskał natychmiastową pomoc medyczną, ale po przybyciu do szpitala doznał kolejnego zawału. Stwierdzono zgon. Niedługo później lekarz pracujący na planie programu popełnił samobójstwo – wszystko po tym, jak media masowo publikowały anonimowe oskarżenia o zaniedbania pod jego adresem.

Reality show „Koh-Lanta” był emitowany na antenie francuskiej TF1 od 2001 roku. Emitowany raz w tygodniu w porze najlepszej oglądalności program gromadził rzesze telewidzów.

Wiadomo już, że format doczeka się kontynuacji. „Koh-Lanta” powróci w przyszłym roku i doczeka się sezonu „All-Stars”, w którym wezmą udział gracze znani z poprzednich edycji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł