Fat Killers. Zabójcy tłuszczu

Polsat pokaże reality show „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”

Logo Telewizji Polsat

W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się program „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”, w którym kamera towarzyszyć będzie ludziom chcącym pozbyć się zbędnej wagi.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

Format „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu” jest polskim, autorskim pomysłem firmy Rochstar, która na zlecenie Polsatu odpowiada za produkcję reality show. W widowisku z problemem otyłości zmierzy się sześciu bohaterów.

– Program dotyka coraz bardziej palącego i aktualnego problemu zarówno w USA, jak i w Europie. Realizując „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu” wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ludzi otyłych. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Nie możemy milczeć, bowiem duża otyłość grozi śmiercią. Program jest bardzo emocjonujący, niezwykle poruszający, a efekty szalenie zaskakujące – mówi Nina Terentiew w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

– Myślę, że ten program nie pozostawi nikogo obojętnym – tym bardziej, że nadwaga staje się w Polsce poważnym problemem społecznym – dodaje dyrektor programowa Polsatu.

Widowisko poprowadzi specjalista-trener Konrad Gaca, twórca własnej metody odchudzania, pomysłodawca kampanii prospołecznej „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie”, prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością oraz jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist.

Reality show będzie emitowany jesienią.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł